Disney Prenses Elena Mini Figür Elana´nın Sarayı

99,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 9,99 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101INTC0386

TÜKENDİ

    Bu setle çocuklar, Avalor’daki muhteşem sarayında Prenses Elena ile birlikte eğlenebilecek!

    Elena’yı müzik odasında döndürerek dans ettirebilecek; iki katlı oyun setinin farklı köşelerinde prensesle birlikte hikâyeler kurabilecekler.

    Sete çizgi dizideki balo elbisesiyle Elena’nın Mini Figürü, gitar, kraliyet asası, yatak ve mutfak aksesuarları da dahil.

    Tek paket ölçüsü: 8 x 31 x31 cm
    • Barcode: 5010993357994
    • Marka: Disney
    • Karakter: Disney Princes
    • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
    • Cinsiyet: Kız
    • Hediye Paket Özelliği: Evet

    Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

    Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

    Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.