Disney Frozen Elsa´nın Sihirli Kar Makinesi

104,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 10,49 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101INTC0461

TÜKENDİ

  Elsa’nın Sihirli Kar Makinesi ile çocuklar gerçekten kar yağdırarak Disney Frozen filmindeki karlı sahneleri canlandırabilecek.

  Kutuya dahil buz kalıbını su ile doldurup kar tanesi şeklinde buzlar oluşturun ve buzları oyun setine doldurun.

  Elsa’nın figürünü setin ortasına yerleştin, kolu birkaç kere çevirin ve karın yağmasını seyredin.

  Eğlence daha bitmiyor. Karlar üzerine yağarken Elsa’nın elbisesinin rengi de değişiyor. Su kalemiyle elbisenin üzerine desenler de çizilebiliyor.

  Elbise kuruduktan sonra da tekrar tekrar bu oyun oynanabiliyor.

  Kutuya oyun seti (5 parça), Elsa’nın figürü, 2 giysisi, Snowgie figürü, 3 Mini Moda aksesuarı, buz kalıbı ve su kalemi dahil.

  Tek paket ölçüsü: 7 x 36 x 34 cm
  • Barcode: 5010993374588
  • Marka: Disney Frozen
  • Karakter: Frozen
  • Yaş Aralığı: 3 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.