Disney Frozen Elsa´nın Dönüşen Elbisesi

124,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 12,49 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101INTB9203

TÜKENDİ

  Minik prensesler, Karlar Kraliçesi Elsa ile Disney Frozen / Karlar Ülkesi filmindeki o unutulmaz sahneyi tekrar tekrar canlandırabilecek.

  Elsa’nın taç giyme törenindeki giysisi birkaç adımda tıpkı filmdeki gibi kar taneleriyle pırıl pırıl parlayan Karlar Kraliçesi elbisesine dönüşüyor.

  Pakette Prenses Elsa’nın figürü, taç, giysi, pelerin ve bir çift ayakkabı yer alıyor.

  Tek paket ölçüsü: 6 x 20 x 32 cm
   
  • Barcode: 5010993343690
  • Marka: Disney Frozen
  • Karakter: Frozen
  • Yaş Aralığı: 3 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.