Disney Frozen Küçük Krallık Figürleri

19,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 2,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101INTC1096

TÜKENDİ

  Disney Frozen Küçük Krallık Figür serisinde Elsa, Anna ve Olaf’ın figürleri yer alıyor. Elsa ve Anna üzerlerine takılabilen Mini Moda aksesuarlarıyla süslenebiliyor. Mini Moda aksesuarları Disney prensesleri (her biri ayrı satılır) ile de değiş tokuş edilebiliyor. Her pakette temaya göre Mini Moda aksesuarları ya da aksesuarlar bulunuyor.

   • Barcode: 5010993355273
   • Marka: Disney Frozen
   • Karakter: Frozen
   • Yaş Aralığı: 3 - 12 yaş
   • Cinsiyet: Kız
   • Hediye Paket Özelliği: Evet

   Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

   Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

   Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.