Dema Stil PVC Superman Top 12 cm.

15,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 1,60 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 150118DEM01WBS

TÜKENDİ

  Süper kahramanlarla top oynamak artık çok daha eğlenceli…

  Dayanıklı malzemelerden üretilen top ile evde, bahçede, parkta ve oyun alanlarında oynanabilir.

  Çocukların kas ve kemik gelişimine destek sağladığı gibi aynı zamanında sosyalleşmesine yararı olan oyuncağımız zararlı kimyasallar içermemektedir.

  Lisanslıdır, file içerisinde sönük olarak gönderilmektedir.

  Ürün Çapı:12cm

  • Barcode: 5319990166647
  • Marka: Dema Stil
  • Yaş Aralığı: 3+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.


  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.