My Little Pony Değişebilen Deniz Pony'leri

30,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 3,09 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101INTC0681

TÜKENDİ

  Pony’ler hem karada hem de Su-questria’da şıklıklarını koruyor!

  My Little Pony filminden ilham alınarak tasarlanan Değişebilen Deniz Pony'lerinin deniz kızı kuyruğu çok şık, renkli bir tasarıma sahip.

  Giysi şeklindeki kuyruk klipsle birlikte yukarı çekildiğinde figürün bacakları ortaya çıkıyor.

  Seride Rainbow Dash, Pinkie Pie ve Fluttershy’ın 7,5 cm boyundaki figürleri yer alıyor.

   Tek paket ölçüsü: 13 x 66 x 38 cm 

  • Barcode: 5010993388592
  • Marka: My Little Pony
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.