Curious Genious Tangram

6,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 0,69 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101PAL72132
VEYA

  Tanbgram 5 farklı boyutlarda üçgen, bir kare ve bir paralel kenra kullanarak farklı şekiller ortaya çıkarma oyunudur.

  Curious & Genious'un küçük boyutlu tangramını her yere götürün, zihninizi ve elinizi her yerde çalıştırırken aynı zamanda eğlenin.

  • Barcode: 8680395721326
  • Marka: Pal Oyuncak
  • Yaş Aralığı: 3+ yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.