Clementoni Oyna Ve Öğren Uzay Yolculuğu

59,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 6,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010106CLE64943

TÜKENDİ

  Clementoni Oyna ve Öğren Uzay Yolculuğu ile çocuklar uzay araçları ile uzayda eğlenceli bir yarışa çıkacaklar.

  Oyun süresince astronomi ile ilgili sorulara doğru bilerek ilerleyen ve üç gezegeni ilk fetheden oyuncu oyunu kazanır.

  Bu uzay yolculuğu oyunu ile çocuklar güneş sistemi, gezegenler, takım yıldızları ile ilgili bilgiler öğrenirken; sıra ile oynamayı, oyun arkadaşını dinlemeyi, bir hedefe odaklanmayı, bir yarışma boyunca plan yapma ve geliştirmeyi, heyecan duygusunu yönetmeyi, zamanı iyi kullanmayı, sosyalleşmeyi ve kendini ifade etmeyi öğreneceklerdir.

  Kutu içeriği: 1 oyun alanı, 8 gezegen figürü, 1 güneş figürü, 30 soru kartı, 20 bilinmeyen kartı, 1 deste örtme katı, 8 adet görev kartı, 32 adet gezegen fethetme pulu, 1 adet küp ve yapışkanlı kağıt seti, 4 uzat aracı figürü, 15 plastik taban, 1 kullanım kılavuzu

  • Barcode: 8005125649433
  • Marka: Clementoni
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.