Clementoni Minnie 12 Parça Multiplay Puzzle

39,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 4,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101CLE41506

TÜKENDİ

  Kutu içerisinde 12 adet küp puzzle bulunmaktadır.

   Küpleri bir araya getirerek 3 farklı Minnie posteri ortaya çıkar. Ayrıca küplerin diğer yüzleri ile eğlenceli bir eşleştirme oyunu oynayabilirsiniz.

  Küplerin her yüzünde farklı görseller mevcuttur. 

  Farklı tasarımlar ile farklı posterler elde edilebilir.

  Ürün Ölçüsü : 8 x 25 x 18 cm

  • Barcode: 8005125415069
  • Marka: Clementoni, Minnie Mouse
  • Karakter: Minnie Mouse
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.