Clementoni Mekanik Laboratuvarı Deney Seti

329,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 33,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010106CLE64293
VEYA

  Mekaniğin sırlarını keşfetmek için muhteşem bir bilimsel kit!

  Temel mekanik ve mühendislik ilkelerini kullanarak çocukların eğlenerek öğrenmelerini sağlayan zengin bir mekanik labaratuvar seti.

  250'den fazla değiştirilebilir parçası sayesinde artan zorluk seviyelerinde 50'den fazla farklı modelin mekanizmasını keşfedin.

  Kerpeten, tutucu veya el arabası gibi basit modellerden elektrik motorlu araçlara kadar birçok mekanik modeli oluşturmanın keyfini çıkarın!

  Kirişler, miller, dişliler ve makaralar kullanarak mekanik şanzıman, kremayer ve pinyon dişli direksiyon oluşturabilir, elektrikli motora sahip bir araba, elektrikli vinç, helikopter ve daha birçok farklı model bir araya getirebilirsin.

  Zengin görsellere sahip bilimsel kullanım kılavuzu, mutlak güvenlik çerçevesinde çeşitli montaj aşamaları için çocuklara rehberlik eder.

  Türkçe model yapım kılavuzu üç bölümden oluşmaktadır. Her modelin bir araya getirilmesi resimlerle detaylı şekilde tüm aşamalarıyla anlatılmaktadır.

  Teknik uygulama aktiviteleri, çeşitli zorluk derecelerine sahiptir ve bireysel özelliklere ve eğilimlere bağlı olarak 7–8 ve üzeri yaşlardaki çocuklar için uygundur.

  Çocuklar fizik ve mekaniğin kurallarına uyarak, kendi gerçekçi modellerini bir araya getirmek için yaratıcılıklarını kullanacaklar.

  Ürün tasarımı, konsepti, geliştirmesi ve üretim süreçlerinin tamamı İtalya'da gerçekleştirilmiştir

  • Barcode: 8005125642939
  • Marka: Clementoni
  • Yaş Aralığı: 6 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.