Clementoni Geleceğin Enerjisi Deney Seti

79,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 8,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010106CLE64292

TÜKENDİ

  Clementoni Bilim ve Oyun Geleceğin Enerjisi temiz enerji üretimi ile ilgili deneyler yapabileceğiniz bir bilimsel settir.

  Güneş enerjisini ve su enerjisini deneylerle keşfedeceksiniz.

  Güneş enerjisi ile çalışan aracı bir araya getirebilir, güneş panelini kullanarak pervaneyi harekete geçirebilirsiniz.

  Kutu içeriği: Çalışma ünitesi, fotovoltaik panel, elektrik motoru, pervane, izolasyon kılıfı, enjektör, dar tüp, kapaklı küçük beher kabı, balon, araba şasisi, motor kilit kelepçesi, 3 adet tekerlek, lastik bant, araba gövdesi, çift taraflı bant, pipet, resimli kullanım kılavuzu

  • Barcode: 8005125642922
  • Marka: Clementoni
  • Yaş Aralığı: 6 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.