Clementoni Deney Seti - Kristaller

74,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 7,50 TL OyuncakPara kazanın!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı sebebiyle, 28 Ekim tarihinde depomuz resmi tatilde olacaktır.

Ürün Kodu: 010106CLE64229

TÜKENDİ

  Çok sayıda farklı hayvan şeklinde kristal üretmek için zengin bir laboratuvar

  Verilen kullanım kılavuzu ile tuzların kimyasal reaksiyonunu keşfedin.

  Kutu içeriği: Emniyet gözlüğü, lateks eldiveni, pipetler, spatula, deney tüpü ve emniyet anahtarı, 10 paket potasyum alüminyum  sülfat, plastik kaşık, 3 adet 50ml'lik kapaklı deney kabı, 2 adet tıpalı deney tüpü, 1 adet 100 ml'lik kapaklı deney kabı, 1 paket alçıtaşı, 1 adet plastik tepsi, şekiller içeren bir adet kalıp, resimli kullanım kılavuzu

  • Barcode: 8005125642298
  • Marka: Clementoni
  • Yaş Aralığı: 6 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.