Clementoni Coding Lab Robomaker Pro Eğitici Robotbilim Laboratuvarı

499,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 50,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101CLE64999

TÜKENDİ

  Yenilikçi Clementoni RoboMaker Pro ile eğitici robotbilim laboratuvarını keşfedin!

  1 adet sibernetik beyin, 3 adet elektrik motoru, 2 adet kızılötesi sensörü, 1 adet dokunmatik sensör, 1 adet hoparlör ve 250'den fazla değiştirilebilir parça ile

  artan zorluk seviyelerine sahip 5 farklı robotu manuel olarak veya özel uygulaması aracılığıyla programlayabilirsiniz.

  Robotları programlayarak rotaları takip etmelerini sağlayabilir ve her bir model için önerilen birçok aktivite ile eğlenebilirsiniz.

  X1-Explorer ile hareket, hız ve ses efektlerini programlanabilir,

  X2-Spider ile avın veya avcının davranışını taklit edebilir,

  X3-Sumobot ile hat takip aktiviteleri gerçekleştirebilir, X4-Guardian ile yabancı cisimleri arayarak bir alanı tarayabilir, X5-Droid ile nesneleri toplayıp renklerine

  göre düzenleyebilirler!

  Kızıl ötesi sensörler, robotların çevresindeki nesneleri algılamasını sağlar ve dokunmatik sensör, robotlar nesneleri topladığında onları tanımlar.

  Sunulan ilk 5 robotu monte edin, 10 eğitim tekniği ile robotları programlamayı öğrenin ve robotlarınızı gerçek zamanlı kontrol edin!

  Özel uygulama sayesinde blok tabanlı programlama ve kodlama ilkeleri öğrenilerek tüm robotlar tablet veya akıllı telefon aracılığıyla programlanabilir.

  Robot programı Bluetooth üzerinden alır ve komut dizisini uygulamaya başlar.

  Robotbiliminin tüm ilkelerini RoboMaker uygulaması ile öğrenin! Robot montaj kılavuzları içeren özel uygulamadır.

  Set içerisinde 48 sayfadan oluşan resimli kullanım kitapçığı yer almaktadır.

  4 x 1,5V AA/LR6 pil ile çalışmaktadır. Piller kutuya dahil değildir.

  Kutu ölçüsü: 53 x 8 x 38,5 cm.

  • Barcode: 8005125649990
  • Marka: Clementoni
  • Yaş Aralığı: 10+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.