Clementoni Action Reaction Kaos Etkisi

299,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 30,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101CLE61730
VEYA

  Clementoni Action Reactıon Kaos Etkisi, şaşırtıcı, hiç bitmeyen efektlerle devreler oluşturmak için inanılmaz bir bilimsel kit.

  Hayal gücünüzü serbest bırakmak ve kaos etkisini tetiklemek için ortak ev nesneleriyle kişiselleştirilebilen sınırsız sayıda rota oluşturmak için çok sayıda

  parça ve özel aksesuar.

  Huni ile yerçekimi kanunlarına meydan okuyun, yolları kapatmalarla kopyalayın ve kapak, asma köprü ve korkuluk ile beklenmedik etkiler yaratın.

  Resimli kılavuz, çocuğa artan zorluk seviyelerinde devreler oluşturmada rehberlik edecek, parkurları tamamlamak için birçok fikir sunacak ve bunları fiziğe tanıtacaktır.

  Clementoni'nin çocukların eğlenirken öğrenmelerine yardımcı olmak, en iyi bildikleri dili ve doğal olarak kendilerine gelen şeyi kullanarak büyümelerini

  desteklemek için başladığı harika bir oyundur.

  8 yaş ve üzeri için uygundur.

  • Barcode: 8005125617302
  • Marka: Clementoni
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.