City Cleaner

79,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 8,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101SIM02000

TÜKENDİ

  Temizlemek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

  Büyük çöp kamyonu herşeyi temizler ve çöpleri çöp kutusuna götürür, bu gerçekçi oyuncak kamyonla çocuklarınız oyun yoluyla geridönüşümü öğrenir. Yanındaki hareketli sarı çöp kutusu bir bir çöp kamyonun nasıl çalıştığına dair çocukların hayal gücünü geliştirir.

   Işıklı ve ses efektlidir, hareketli tekerleri sayesinde hareket ettirilebilir. Bu mükemmel oyuncak sayesinde çocuklar temizleme ve toplamayı oyun yoluyla öğrenecek.

  • Barcode: 4006333048869
  • Marka: Simba
  • Yaş Aralığı: 3 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.