Cicibiciler Cicikızlar Donut Seti

110,00 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 11,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101GIP20111

TÜKENDİ

  Kızlar, CiciKız Donatina ile Donut Keyfi'ne doyamayacak.Donatina'nın CiciBici dünyasındaki donut dükkanını düzenlemeye yardım edecek, mini donutları ve çok özel CiciBici figürlerini sergileyecekler. Her pakette 1 adet Donut Arabası Oyun Seti, 1 adet CiciKız Figürü Donatina, 2 adet çok özel CiciBici, 4 adet Mini CiciBici Donut, 1 adet Özel Çanta, 1 adet Özel Tarak, adet VIP Kartı, 1 adet Figür Standı bulunur. Üstelik VIP kart ücretsiz Shopkins Shopville aplikasyonundaki özel bölümleri açıyor.
  • Barcode: 8056379000853
  • Marka: Shopkins
  • Yaş Aralığı: 6 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.