Cat Büyük Boy Kumandalı Araç

144,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 14,50 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101NEC36620

TÜKENDİ

  İş makinesi denilince akla gelen Cat'in kumandalı araçları çocuklar için hazır!

  Sesli iş aletleriyle eğlencene eğlence kat. Okul öncesi serisi ile çocukların oyunlarına eğlence ve hareket katıyor.

  Tıpkı gerçeği gibi tasarlanmış olan Cat İnşaat Aracı hareket edebiliyor ve düğmesine basınca ışığı yanıp geçtikten sonra ses çıkartıyor.

  • Barcode: 0011543366201
  • Marka: Cat
  • Yaş Aralığı: 3+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.