Cars Pipet - 6'lı

3,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 0,39 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 090900BAL52183
VEYA

  Çocuğunuzun doğumgününe en sevdiği karakterin eşlik etmesini ister misiniz ?

  “Pipet” veya “Kamış”; özellikle soğuk içecekleri kolaylıkla içebilmek için kullanılan, genellikle ince ve içi boş iki ucu açık boru şeklinde plastikten yapılmaktadır.

  Pipet kullanımı,asitli ya da soğuk içeceklerin diş ile direkt temasını engellediği için diş sağlığı açısından çok önemlidir. 

  Siz de çocuğunuzun, hem dişlerini korumak hem de sevdiği kahraman baskılı pipetleri kullanmasını isterseniz, biz, ''Cars Temalı Parti Pipetleri" ile sizinleyiz.
  • Barcode: 8680838521834
  • Marka: Cars
  • Karakter: Cars
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.