Cars 3 Mini Yarış Seti

89,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 9,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101MATFLG71

TÜKENDİ

  Bu mini Thunder Hollow yarış pistiyle yeni Disney•Pixar Cars 3 rekabetinin heyecanını yaşa.

  Oyun setinin tamamı ikonik Crazy 8 pistinden, yıkım aksesuarlarından ve özgün arkaplan tasarımından oluşuyor.

  Yarış arabalarını rampadan aşağıya, çamurun içine yolla! Bitiş çizgisine varmak için arabaların engellerin etrafında dolanmalarını, çarpışmalarını ve kapışmalarını izle. Hareketli parçalara ve elle çalışan bir düğmeye sahip bu yarış arabalarıyla oyunun hızı asla kesilmiyor. 

  Bu heyecan verici yarış seti her şeyi içinde saklayabiliyor. Böylece hayranları onu istedikleri zaman, istedikleri yere götürebiliyorlar!

  1 adet mini metal Şimşek McQueen aracı dahildir.

  Diğer araçlar ayrı ve stoklara bağlı olarak satılır.

  • Barcode: 0887961557633
  • Marka: Cars
  • Karakter: Cars
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.