Camelot Jr. Oyunu

129,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 12,99 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010106PAL52044

TÜKENDİ

  Romantik bir görev!

  Smart Games Camelot Jr. Oyunu güzel ahşap kuleleri ve basamakları prensin ve prensesin bir araya gelebilmesi için bir yol oluşturacak şekilde düzenleyin.

  Prens ve prenses sadece merdivenlerden yukarı çıkabilir veya duvarların üzerinde yürüyebilir, aşağı atlayamazlar veya duvara tırmanamazlar.

  Smart Games Camelot Jr. Oyunu saatler boyu zihin çalıştırıcı bir eğlence sunuyor.

  Tek paket ölçüsü: 24 x 6 x 24 cm

  • Barcode: 5414301520443
  • Marka: Gaming
  • Yaş Aralığı: 6 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.