Bruder Mercedes Benz Sprinter Ambulans ve Ekibi

489,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 49,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101TUR02536

TÜKENDİ

  Acil durum araçları Bruder için olmazsa olmaz.

  Şimdi MB ambulans da bunların arasında.

  Açılabilen kapıları sayesinde B-World sağlık figürleri hastayı kolayca araca alabiliyor.

  Çeşitli fonksiyonlardaki sireni ile trafikte zorluk çekmiyor.

  Yüksekliği ayarlanabilen sedye ile gerçeğine olan benzerliği daha da arttırılmış durumda. 1:16 ölçekli olan bu üründe detaylara önem verildiğini kapılarından, tekerleklerinden, sireninden ya da sedyesinden anlamak mümkün.

  Ölçüler: 45.5 x 17 x 22cm 

  • Barcode: 4001702025366
  • Marka: Bruder
  • Yaş Aralığı: 3+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.