Barbie Rockçı Arkadaşlar

34,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 3,50 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010405MATCKB60

TÜKENDİ

  Barbie Prenses ve Rock Star filminde bir karışıklık sonucu bir prenses ile bir rock yıldızı yanlış kamplara gönderiliyor. Böylece birbirinden tamamen farklı iki dünyanın yolları kesişiyor. 

  Şarkı söyleme yarışmasında karşı karşıya gelen bu kızlar, farklılıklarını kabulleniyor, gerçek seslerini buluyor ve birlikte çalışınca her şeyin mümkün olduğunu öğreniyorlar.  Kızlar, acayip havalı, ışıltılı enstrümanlarıyla müzik yapmaya hazır olan bu rock yıldızı bebeklerle filmdeki güzel hikayeyi canlandırmaya bayılacak.

  Yıldızlarla süslü klavye gitarı olan acayip havalı bir rock yıldızı ve çiçek desenli mor akustik gitarı olan bir modern Country müzik yıldızı arasında seçiminizi yapın. Her iki bebek de, her sahneye uygun muhteşem görünümleriyle dikkatleri üzerine çekecek. Rock yıldızı bebek suni deri süslemeli ışıltılı mavi gömleği, parlak mavi pantolonu ve uzun gümüş rengi çizmeleriyle sahnede parlarken, Country müzik yıldızı bebek transparan fırfırlı katmanları olan ışıltılı mor ve kırmızı elbisesi ve mor kovboy çizmeleriyle gecenin yıldızı olacak.

  Kızlar bu muhteşem müzisyen bebeklerle filmden en çok sevdikleri sahneleri canlandırabilir veya tamamen kendilerine ait yepyeni performanslar ve hikayeler yaratabilirler! Filmde gördüğünüz diğer karakterlerle birlikte bu iki bebeği de koleksiyonunuza ekleyerek grubu tamamlayın ve oyun imkanlarını istediğiniz kadar artırın! (Diğer bebekler ayrı olarak satılır.) Giysileri, çizmeleri ve bir müzik enstrümanı bulunan bebek dahildir.  Bebekler tek başlarına ayakta duramazlar. Renkler ve süslemeler farklılık gösterebilir.

  • Barcode: 0887961109771
  • Marka: Barbie
  • Karakter: Barbie
  • Yaş Aralığı: 3 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.