Barbie Chealsea Sahnede Oyun Seti

44,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 4,50 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101MATFHB99

TÜKENDİ

  Chelsea™ bebeği "Barbie® & The Rockers" grubuyla turneye çıkar.

  Barbie®'nin en küçük kız kardeşi, müzik aksesuarları ve konser sırasında değiştirebileceği ikinci bir giysi ile başarılı konserler verebilir.

  Zilli tefi ve mikrofonu olan Chelsea™ bebeği ya da taşınabilir müzikçalar ve kulaklığı olan Chelsea™ bebeği seçebilirsin.

  Rock müzik temalı Chelsea™ bebekler, 80'lerin modasından esinlenen canlı renkli, vurgulu grafikli özgün tarzlarıyla sahneye çıkmaya hazır.

  Farklı hikayeler yaratmak için her bebeğin alt, üst parçalar ve ayakkabıdan oluşan ikinci bir giysisi vardır.

  İster konser sırasında etkileyici bir değişiklik yap, ister farklı kombinasyonlar yarat.

  Genç müzikseverler prova yaptıktan sonra sahneye çıkabilir, tüm hikayelerinin yıldızı olabilirler çünkü Barbie® ile her şey mümkün.

  Çıkarılabilir etek ve ayakkabılı "Barbie® & The Rockers Chelsea™" bebek ile birlikte alt, üst parçalar ve ayakkabıdan oluşan ikinci bir giysi ve müzik temalı iki aksesuar içerir.

  Müzik veya ses dahil değildir. Renkler ve süslemeler farklılık gösterebilir.

   

  • Barcode: 0887961519624
  • Marka: Barbie
  • Karakter: Barbie
  • Yaş Aralığı: 3+ yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.