Beyblade Burst Master Set

59,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 6,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101INTC1516

TÜKENDİ

  Beyblade efsanesi Beyblade Burst ile geri döndü!

  Cartoon Network'te yayınlanan çizgi dizisindeki gibi çocuklar süper performansa sahip, üç parçadan oluşan Beyblade Burst'leri kapıştırabilecek, parçalarını değiş tokuş yaparak kendilerine özel Beyblade'ler oluşturabilecek; yüzlerce kombinasyon yaratabilecek.  

  Beyblade Burst'ler kapışmada çarpıştıklarında parçalara ayrılarak "patlama" özelliğine de sahip.

  Beyblade Burst Master Set’inde çizgi dizinin önemli kahramanı Valt’ın kullandığı fırlatıcıdan ilham alınarak tasarlanan bir fırlatıcı, yine özel tasarımlı üç parçadan oluşan Beyblade Burst ve Beyblade Burst kemer kancası yer alıyor. Daha uzun bir kavrama alanı için kemer kancası fırlatıcıya takılabiliyor.

  Beyblade Burst'ün üzerindeki kod Beyblade Burst uygulamasında taratılabiliyor ve oyuncular kendi sanal koleksiyonlarını da oluşturabiliyor.   

  • Barcode: 5010993368174
  • Marka: Beyblade
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.