Barbie Wellness Barbie'nin Spa Günü Bebekleri Spa Temalı GJG55

179,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 18,00 TL OyuncakPara kazanın!

Yurt genelinde yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle teslimatlarımızda gecikme yaşanabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ürün Kodu: W010101MATGKH73S1
VEYA

  Barbie, potansiyelini  en  güzel  şekilde  ortaya  çıkarmak  için  kendine  bakması  gerektiğini  biliyor! 

  Barbie  ve  aksesuar  setindeki  bebek,  yavru  köpek  ve spa temasına uygun  oyuncaklarla  çocuklar  sağlıklı  yaşamı  deneyimleyecek. 

  Yaptığı  etkinliğe  uygun  şık,  rahat  bir  kıyafet  giyen  her  Barbie  bebek,  keşfi  ve  rol  oyunlarını  teşvik  eden  pek  çok  parçaya  sahiptir.

  Barbie  bebek  Spa  setindeki  boyun  yastığı  ve  banyo  fırçası  gibi  parçalarla  stresli  günlerde  rahatlayabilir.

  Çocuklar,  Barbie  sağlıklı  yaşam  bebekleriyle  dünyalarını  genişletmeye  bayılacak.

  Bu  seti  koleksiyonuna  ekleyerek  hayal  gücünü  harekete  geçirebilirsin. 

  Kızlar  Barbie  ile  oynarken  istedikleri  her  şeyi  hayal  edebilir!  

  Ürün Ölçüleri: 32,39 x 16,51 x 5,08 cm.

  • Barcode: 2000138591244
  • Marka: Barbie
  • Karakter: Barbie
  • Yaş Aralığı: 3+ yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Yurt genelinde yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle teslimatlarımızda gecikme yaşanabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.