Barbie ve Rüya Dolabı Oyun Seti GBK10

699,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 70,00 TL OyuncakPara kazanın!

Yurt genelinde yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle teslimatlarımızda gecikme yaşanabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ürün Kodu: 010101MATGBK10
VEYA

  Barbie ve Rüya Gardırobu gittiğiniz her yerde benzersiz görünümler ve hikayeler yaratmanız size için ilham verir!

  Açıldığında 60 cm'den fazla genişliğe sahip olan bu modern dolapta 10'dan fazla saklama alanı, döner giysi askısı, tam boy ayna ve masa alanı bulunur.

  Oyun setine Barbie bebek ile birlikte 25'ten fazla giysi ve aksesuar dahildir.

  Çekmeceleri, rafları ve giysi askılarını kullanarak bu parçaları dilediğiniz gibi düzenleyebilir veya sergileyebilirsiniz.

  Döner elbise askısı gerçekten dönüyor. Kapı kolunu çevirerek askıyı döndürüp kıyafetinizi seçebilirsiniz.

  Bebek standı ve aynayı kullanarak kombinler yapabilir, masa alanı ve aksesuarları kullanarak ise yeni hikayeler yaratabilirsiniz.

  Oyun setine dahil olan çıkartma sayfasıyla masa üzerindeki mantar panoyu bile istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz.

  Gardırop oyun setinde aksesuarlar da dahil olmak üzere dört farklı tarzda görünüm yaratabileceğiniz kıyafet seçenekleri bulunur.

  Sade bir tarza uygun bir kıyafet, şık bir görünüme uygun bir kıyafet, çocuk doktoru olmak için bir kıyafet ve sporcu olmak için ise dalgıç kıyafeti!

  Çıkartma sayfasını çalışma alanını dekore etmek için de kullanabilirsiniz.

  İstediğiniz zaman dolabı toplamak ve kapısını kapatarak bir yere taşımak çok kolay!

  Tutma kolu taşımayı kolay hale getiriyor!

  Oyun setine Rüya Gardırobu, Barbie bebek, üç ek kombin ve aksesuarlar dahildir. Bebek tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir. ​

  • Barcode: 0887961716436
  • Marka: Barbie
  • Karakter: Barbie
  • Yaş Aralığı: 3 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Yurt genelinde yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle teslimatlarımızda gecikme yaşanabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.