Barbie ve Muhteşem Atı

330,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 33,10 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101MATFRV36

TÜKENDİ

  Bu at, Barbie’nin şu ana kadar tasarlanmış en özellikli atı.

  Barbie’nin Muhteşem Atı, dokunmaya ve sese karşılık veriyor.

  Bu atın dokunmaya ve sese karşı verdiği 30’a yakın farklı tepkisi var. At öne doğru yürüyor, 360 derece dönebiliyor ve onunla oynandığında kişniyor.

  At, oyun setindeki havuç ile beslenebiliyor. Ayrıca bu muhteşem at sorularınıza “evet” ya da “hayır” anlamında başıyla cevap veriyor.

  At 3 değişik melodi çalıyor ve bu melodilere uygun 3 farklı dans sergiliyor.

  Oyun seti içerisindeki tarak ile atın yumuşacık ve parlak saçları taranır. Barbie bebek atın üzerine oturabiliyor.

  Barbie ata binerken arkadaki klips yardımıyla atın üstünde kalıyor. Barbie bebeğin ata binmek için çok şık bir kıyafeti var.

  Barbie bebek oyun setine dahildir ve bebek tek başına ayakta duramaz.

  Tek paket ölçüsü: 56 x 33 x 16 cm 
  • Barcode: 0887961635317
  • Marka: Barbie
  • Karakter: Barbie
  • Yaş Aralığı: 3 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.