Barbie ve Ken Şef Bebekler

84,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 8,50 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101MATFHP64

TÜKENDİ

  Barbie®  ve  Ken™  birlikte  bir  kafe  açmaya  karar  verdiler.  Kafede  gereken  tüm  malzemeleri  bu  oyun  setinde  var.  İki  bebek,  tost  makinesi,  sandviç,  kahve  fincanı ve  tabak  bulunan  bu  set  ile  müşterilerine  sıcak  içecek,  nefis  sandviçler  ve  hoş  bir  deneyim  ikram  edebilirler.  Hikaye  anlatımını  zengileştirmek  için  tost  makinesi açılır,  sandviç  içerisine  yerleştirilip  kapatılabilir.  Tüm  bir  siparişi  baştan  sonra  canlandırabilir,  çok  sayıda  hikaye  yaratabilirsin. 

  Barbie®  bebek  ve  Ken™  bebek siparişleri  almak  ve  kafede  çalışmak  için  hazırlar.  Ken™  bebeğin  üzerinde  "Barbie®  Cafe"  grafiği  bulunan  aşçı  stili  beyaz tişörtü, deniz  mavisi  pantolonu  ve siyah  ayakkabısıyla  mutfağa  uygun  hoş  bir  giysisi  var.  Barbie®  bebek  ise  yeşil  ve  beyaz  renkli  spor  bir  elbise,  pembe  önlük  ve beyaz  spor  ayakkabı  giyiyor.  Kızlar  bu  kafe  temalı  oyun  setiyle  çeşitli  tarifler  tasarlayabilirler  çünkü  Barbie®  ile  her  şey  mümkün!​  Giysili  ve  aksesuarlı  Barbie® ve  Ken™  bebekler,  bir  tost makinesi,  bir  sandviç,  bir  fincan  ve  tabak  dahildir.  Bebekler  tek  başlarına  ayakta  duramazlar.  Renkler  ve  süslemeler  farklılık gösterebilir.

  Barbie® bebek ve Ken™ bebek ile bir kafede çalışabilirsin. Bu eğlence için tüm malzeme var. Bir tost makinesi, bir sandviç, bir kahve fincanı ve bir tabak ile kafe eğlencesi başlıyor.

  Sandviçi yerleştirmek için tost makinesini aç ve kapat. Ekmeğin üstündeki ızgara izleri oyuna gerçekçilik katar. 

  Siparişlerin servisi için sandviç ve fincan tabağa tutunur.

  Barbie® ve Ken® bebeklerin birlikte çalışmak için mükemmel giysileri var. Ken™ bebek beyaz aşçı önlüğü, modern bir pantolon ve siyah ayakkabı; Barbie® bebek yeşil ve beyaz renkli spor bir elbise, pembe bir önlük ve beyaz bir spor ayakkabı giyiyor.

  Kızlar siparişleri hazırlamaya, kafe dünyasını keşfetmeye ve hayallerini canlandırmaya bayılacaklar çünkü Barbie® ile her şey mümkün!

   

  • Barcode: 0887961526929
  • Marka: Barbie
  • Karakter: Barbie
  • Yaş Aralığı: 3 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.