Barbie Uzay Macerası Galaksi Prensesi

49,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 5,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 140100MATDLT23

TÜKENDİ

  Barbie Uzay Macerası filminden gelen bu Galaksi Prensesi bir harika!

  Parlak yıldızlar ve renkli karakterlerle dolu galakside seyahat ederken Barbie ve arkadaşlarına katıl.

  Harekete hazırlanmak için bebeğin gümüş rengi botlarını çıkarılabilir uçan kaykaya geçir.

  Üç renkli ışıkları (pembe, kırmızı ve mavi) ve beşten fazla farklı sesi bebeği uçar kaykay üzerinde hareket ettirerek aktifleştir.

  Farklı hareketler farklı etkiler doğurur. Böylece gerçekten uçan kaykayda gidiyormuş gibi görünür! Ürünle gelen döner halkayı bebeğin arkasına bağla ve bebeğin 360 derecelik hareketler yaptığını görmek için bunu kullan.

  Oynayan dizler bebeğin esnekliğini ve hareket olanaklarını artırır.

  Filmden en sevdiğin sahneyi yeniden yarat ya da hayallerinin seni uçurmasına izin ver!


   
  • Barcode: 0887961266917
  • Marka: Barbie
  • Karakter: Barbie
  • Yaş Aralığı: 3 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.