Barbie Pırıltılı Saçlar

59,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 6,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010405MATCLG18

TÜKENDİ

  Barbie Pırıltılı Saçlar Tasarım Merkezi sayesinde tüm kızlar farklı tasarımlar oluşturabilecek!
   
  Uygulaması ise çok kolay. Bebeğin saçından bir tutam ayırılarak saç aparatına yerleştirilir. Sonrasında üzerinde uygulanacak desen seçilir ve son olarak uygulanmak istenen pırıltı seçilerek aparata yerleştirilir. Uygulamayı tamamlamak için pırıltılı kağıt aşağı doğru çekilir ve işlem tamamlanmış olur.
   
  Kızlar Barbie pırıltılı saçlar ile kendi tasarımlarını oluşturmaya bayılacak.
   
  Tek paket ölçüsü: 24 x 33 x 6 cm
  • Barcode: 0887961132632
  • Marka: Barbie
  • Karakter: Barbie
  • Yaş Aralığı: 3 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.