Barbie'nin Ambulansı FRM19

749,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 75,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101MATFRM19

TÜKENDİ

  Hem ambulans hem hastane olabilen Barbie'nin Ambulansı Oyun Seti ile farklı oyun seçeneklerinin tadını çıkarabilirsin.

  Ambulansla çağrılara yanıt ver (tek bir düğmeye bastığında siren sesi ve ışıklar açılır), olay yerine vardığında gerekli tedaviyi uygula, ardından arkasındaki

  kolu kaldırarak aracı anında 60 cm genişliğinde bir kliniğine dönüştür.

  Üç ayrı oyun alanı sunmak için iki tarafından açılabilen oyun setinde şunlar yer alıyor; açılabilen hasta kabul masası ve döner sandalye bulunan giriş alanı,

  televizyonun arkasında gizli bir sürpriz hediyelik mağazası bulunan bekleme odası, oturma pozisyonuna kadar getirilebilen (gerçek bir yatak gibi) "katlanabilir"

  muayene yatağı ile görme cihazı olarak da kullanılabilen bir röntgen makinesi bulunan muayene odası.

  Gün boyu sınırsız oyuna ilham vermek için 20'den fazla ek parça bulunur. Stetoskop ve tansiyon aleti gibi teşhis cihazları, alçı ve koltuk değnekleri gibi medikal

  malzemeler, bekleme odası dergileri ve oyuncak ayı ile balon gibi hediyelik eşya mağazası ürünleri bulunur.

  Doktor olmak isteyen kızlar için mükemmel bir hediye olabilir.

  Oyunları daha gerçekçi hale getirmek ve eğlenceyi ikiye katlamak için bazı parçalarda bebeklerin (Bebekler ayrı satılır) tutabileceği tutma yerleri bulunur.

  Hastalarını tedavi et, kliniği ambulansa çevir ve bir sonraki hastaya doğru yola çık.

  Bu Barbie aracı ve oyun setiyle hemşirelikten doktorluğa kadar tüm tıp mesleklerini keşfedebilirsin çünkü bir kız Barbie ile oynarken, istediği her şeyi hayal eder.

  20'den fazla aksesuara sahip dönüştürülebilen ambulansı içerir. Bebekler ve piller dahil değildir. Renkler ve süslemeler farklılık gösterebilir.

  Ürün Ölçüleri: 25,40 x 17,27 x 43,18 cm.

  • Barcode: 0887961628739
  • Marka: Barbie
  • Karakter: Barbie
  • Yaş Aralığı: 3 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.