Barbie Köpekçiler Ada Macerası Karavanı

199,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 20,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 140100MATDLY33

TÜKENDİ

  Barbie Köpekçikler Ada Macerası filminden ilham alınarak tasarlanmış bu muhteşem karavan; Barbie, kız kardeşleri ve onların sevimli köpekçikleri için mükemmel bir oyun alanı!

  Tropik detaylara sahip deniz mavisi bir dış cepheye, açık pencerelere ve açık bir tavana sahip aracın, hayal edilen tüm maceralara hazır kendine özel bir tarzı ve dönebilen tekerlekleri bulunur.

  Muhteşem oyun alanını ortaya çıkarmak için karavanın tavanını kaldırmak ve yanlarını çekerek açmak gerekiyor.

  Oyun alanları arasında teras alanı, içecek barı, bir televizyon, dört yavru köpek için yataklar ve bir de sürpriz bir özellik var.

  Oyun alanının diğer tarafından çelik halat hattı boyunca bir yavru köpek inerse bu diğer yavru köpek için palmiye ağacı şeklindeki “asansörü” çalıştırır.

  Tek paket ölçüsü: 39,5 x 25 x 19 cm

  • Barcode: 0887961272086
  • Marka: Barbie
  • Karakter: Barbie
  • Yaş Aralığı: 3 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.