Barbie Gökkuşağı Krallığı Şatosu Oyun Seti

299,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 30,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 140100MATDPY39

TÜKENDİ

  Barbie Gökkuşağı Krallığı’nın içine gir!

  Parlak renkli fonlar, detaylar ve aksesuarlar ile üç renkli zemin gökkuşağı temasını vurgular.

  Kapıdaki renkli kuleler, kelebek şekilleri ve her yerdeki gökkuşakları bu kaleyi büyülü bir hale getirir!

  Yukarıdaki parlak bulutlar dönerken bebeği tutabilir (bebekler ayrı satılır).

  Deniz kabuğu şeklindeki deniz kızı havuzu aşağıda muhteşem bir eğlence yaratırken çatı katı çay partileri için mükemmel bir alan oluşturuyor.

  Barbie Gökkuşağı Krallığı Şatosu’nun dönen bulutları, denizkızı havuzu, yemek masası, çay masası, iki sandalye, yatak ve mutfak gereçleri vardır.

  Bebek dahil değildir.

  Tek paket ölçüsü: 63,5 x 40,5 x 16,5 cm

  • Barcode: 0887961328745
  • Marka: Barbie
  • Karakter: Barbie
  • Yaş Aralığı: 3 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.