Barbie Büyüleyici Bukleler Tasarım Merkezi

69,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 7,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010405MATBMC01

TÜKENDİ

  Barbie Büyüleyici Bukleler Tasarım Merkezi ile Barbie'nin saçlarına çok farklı şekiller verebilir, gecenin yıldızı olmasını sağlayabilirsin.
  Setin içindeki bebeğin saçları diğer bebeklerden farklıdır. Bu sayede hiçbir ısı kullanmadan çocuklar oyuncak maşa yardımı ile Barbie’nin saçlarını şekillendirebiliyor. Sete 1 adet bebek, 2 farklı saç şekillendirici, 4 bigudi, 1 saç fırçası ve toka dahildir.
  • Barcode: 0746775377038
  • Marka: Barbie
  • Karakter: Barbie
  • Yaş Aralığı: 3 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Kız
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.


  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.