Baby Clementoni Bultak Araba

109,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 11,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010106CLE64585

TÜKENDİ

  Bultak Araba, eğlenceli bir çek-çek araba ve 3 interaktif düğme ile 4 farklı renkteki şekle sahip interaktif bir aktivite merkezidir!

  Düğmelere basıldığında veya şekiller takıldığında Türkçe veya İngilizce harfleri, şekilleri ve renkleri öğretir.

  Açılır bagaj kapağı sayesinde, bebeğiniz renkli şekillere kolayca ulaşabilir.

  3 farklı oyun moduna sahiptir: Eğlenceli ve renkli çekçek araba, interaktif bultak şekiller, Türkçe ve İngilizce konuşan aktivite merkezi.

  Birçok eğlenceli tekerleme ve çocuk şarkısına sahiptir.

  El ve motor becerilerini, konuşma becerisini ve hayal gücünü geliştirmeye yardımcı olur.

  Çocukların duygularını ifade etmesine yardımcı olur.

  İtalya’da tasarlanmış, geliştirilmiş ve test edilmiştir. Çin’de üretilmiştir.

  Baby Clementoni ürünleri, ebeveynlere yaşamlarının ilk günlerinden başlayarak çocuklarıyla iletişim ve etkileşim kurmalarına yardımcı olur.

  Yenilikçi tasarımları ve canlı renkleri, toksik madde içermeyen sağlam malzemeleri, kalıp yüzeyleri ve çok sayıda farklı oyun aktiviteleri ile görme, dokunma ve duyma becerilerinin, motor faaliyetlerinin ve ilk mantıksal ilişkilendirmelerin gelişimini destekler.


  • Barcode: 8005125645855
  • Marka: Baby Clementoni
  • Yaş Aralığı: 1 - 5 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet
  Pil Bilgisi: Bu oyuncak için 1 adet AA Kalem Pil gerekmektedir.

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.