Ausini Farm Set 28703

399,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 39,99 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 158900BIG28703
VEYA

  Ausini Çiftçi Seti ile çiftliğinizi yönetin ve tarlanızı sürün! Bu set, çocuğunuzun hayal gücünün gelişmesinde etkilidir.

  Çiftliğinizdeki tarım arazileri sizi bekliyor.

  Hayvanlarınızla ilgilendiniz fakat işleriniz henüz bitmiş değil.

  Biçerdöverinizi alın ve hızlıca tarlalarınızı sürün.

  İyi bir çiftçi olmak artık sizin elinizde.

  Kutunun içinde birleştirilebilir olarak biçerdöver bulunuyor.

  Ayrıca, Çiftçi Setinin diğer çeşitleriyle birlikte çiftliğine yeni tarım araçları ekleyebilir, birbirinden yeni teknolojilerle üretilmiş tarım araç ve gereçleri depona çekebilirsin.

  Ürün 565 parça 4 zorluk derecesi bulunmaktadır.

  • Barcode: 8698810047258
  • Marka: Ausini
  • Karakter: Çiftlik hayatı, Farm
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.