Angry Birds Araçlar

19,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 2,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010101SAM90500

TÜKENDİ

  13 Mayıs’ta gösterime girecek ve heyecanla beklenen ilk uzun metraj Angry Birds animasyon filminden en sevilen kahramanlarının tekerlekli figürleri ile eğlence harekete geçti!

  Tam da yerinde duramayan Angry Birds kahramanlarına uygun!

  Tekerlekleri sayesinde kolayca iterek ilerletin. Araç figürleri arkadaşlarınızla yarıştırın, bakalım hangi kahraman daha hızlı?

  İçerik: 1 adet Angry Birds Tekerlekli Figürü

  Toplam 6 asorti; Red,Chuck,Bomb,Terence,Leonard ve Pigs.

  Her asorti ayrı ayrı satılmaktadır.
   
  • Barcode: 0778988216491
  • Marka: Angry Birds
  • Yaş Aralığı: 6+ yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.


  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.