Anatolian Vahşi Hayvanlar Hafıza Oyunu

39,50 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 3,95 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 060201ANT07404
VEYA

  Vahşi hayvanları öğrenmeye, öğrenirken eğlenmeye hazır mıyız?

  Bu oyunda yapmanız gereken kartları düz bir zemine sererek, iki aynı hayvanı bulmak.

  İki kartta da aynı hayvanı bulan oyuncu kartları üst üste koyarak kenara alır ve oyuna devam eder.

  Oldukça basit gibi gözüken bu oyunda çocuklarınız hem hayvanları tanıyacak hem de dikkatini toplayarak odaklanmayı öğrenecek.

  Kutuda 27 çiftten oluşan toplamda 54 kart bulunmaktadır.

  • Barcode: 8698543174047
  • Marka: Anatolian
  • Yaş Aralığı: 3 - 12 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.