Anatolian 48 Parça Birleştirelim Ülkeler ve Giysileri

39,50 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 3,95 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 060201ANT07410
VEYA

  Kutudan çıkan kartlardan her oyuncu üçer adet kart çeker ve geriye kalan kartlar ters çevrili olarak üst üste dizilip ortaya yerleştirilir.

  Oyuncuların oyuna başlama sırasını belirlemek amacıyla sayışma yapılır.

  Oyuna ilk başlayacak oyuncu yerden bir kart çeker ve daha önce çektiği kartların bir parçası mı diye bakar.

  Parçası değil ise elindeki uyuşmayan kartlardan istediğini ters çevrili olarak ortadaki kartların en altına yerleştirir.

  Yerden çekilen parça elindeki kartları tamamlayan bir parça ise tamamlanan parçaları yere açar ve oyun sıradaki oyuncuya geçer.

  Yerdeki kartlar bitinceye kadar oyun devam eder.

  Oyunun sonunda en çok üçlü set tamamlayan oyuncu oyunu kazanır.

  Grup halinde oynanabilen bu oyunu aynı zamanda çocuğunuz tek başına kartları birleştirerekte kullanabilir.

  • Barcode: 8698543174108
  • Marka: Anatolian
  • Yaş Aralığı: 3 - 9 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.