Adriatic New Holland Traktör

197,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 19,80 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 150080ADR00682

TÜKENDİ

  1976 yılından bu yana yaz ve eğlence üzerine üretim yapan Adriatic Oyuncak'ın birinci amacı; müşterilerine toksik olmayan ve geri dönüştürelebilir malzemelerden yapılmış kaliteli ve güvenilir oyuncakları sunmaktır.

  Adriatic New Holland Traktör  gerçek araçlara bağlı kalınarak ölçekleri küçültülmüş orijinal lisanslı üründür.

  Hareketli parçalarla donatılmıştır: kaldırılabilir kaput, açılan kapı ve dönen direksiyon simidi

  Yüksek kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir.

  Güneşe ve suya dayanıklıdır. 
  Üretim yeri İtalya'dır.

  Ürün ölçüsü: 40 x 18 x 21 cm

  • Barcode: 8002936682000
  • Marka: Adriatic
  • Yaş Aralığı: 3 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.