Adriatic New Holland Kepçeli Ekskavatör

99,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 9,99 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 150080ADR00441

TÜKENDİ

  Bu oyuncak, 1976 yılından bu yana yaz ve eğlence üzerine üretim yapan, müşterilerine toksik olmayan ve geri dönüştürelebilir malzemelerden yapılmış, kaliteli ve güvenilir oyuncaklar sunma misyonuna sahip Adriatic Oyuncak tarafından üretilmiştir.


  Adriatic New Holland Kepçeli Ekskavatör gerçek araçlara bağlı kalınarak ölçekleri küçültülmüş orijinal lisanslı üründür.

  İşlevsel kepçesi yukarı-aşağı hareket eder.
  Tekerlekleri engebeli araziler için uygundur.

  Yüksek kaliteli plastik malzemeden üretilmiştir.
  Üretim yeri İtalya'dır.

  Ürün ölçüsü: 45 x 19 x 21 cm

  • Barcode: 8002936441003
  • Marka: Adriatic
  • Yaş Aralığı: 3 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.