7.Sınıf - Bilişsel Beceriler Geliştirme Aktiviteleri Seti (A-B-C seri)

99,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 10,00 TL OyuncakPara kazanın!

Yurt genelinde yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle teslimatlarımızda gecikme yaşanabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Ürün Kodu: 010106PAL12775
VEYA

  PAT Bilişsel Beceriler Geliştirme Aktiviteleri görsel içeriği ön planda tutarak kolaydan zor seviyeye kadar titizlikle hazırlanmış bir eğitim setidir.

  A-B-C şeklinde her biri 80 sayfadan oluşan üçlü aktivite seti klasik eğitim anlayışındaki bilgi aktarım yöntemlerinden farklı bir yol izlemektedir.

  7. sınıf öğrencileri için özel olarak uzman kadrolarca hazırlanan B eğitim seti, bireysel ya da sınıf aktiviteleri için kullanılabilir.

  Birbirinden farklı ve özgün etkinlikler ile çocuklar üretken düşünmeye teşvik edilir.

  • Barcode: 9786058127753
  • Marka: Curious & Genius
  • Yaş Aralığı: 10 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Yurt genelinde yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle teslimatlarımızda gecikme yaşanabilir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.