6.Sınıf - Bilişsel Beceriler Geliştirme Aktiviteleri Seti (A-B-C seri)

99,99 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 10,00 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 010106PAL12774
VEYA

  PAT Bilişsel Beceriler Geliştirme Aktiviteleri, kolaydan zor seviyeye kadar A-B-C şeklinde her biri 80 sayfadan oluşan üçlü aktivite setidir.

  Görsel içeriği ön planda tutan set, çocukların mantık, akıl yürütme, algılama, dikkat ve işlem becerisi alanlarında gelişimlerini desteklemek için uzman kadrolar tarafından titizlikle hazırlanmıştır.

  Bilişsel Beceriler Geliştirme Aktiviteleri, çocuklara farklı bakış açıları kazandırır, üretken düşünmeye teşvik eder. 

  6. sınıf öğrencileri için özel olarak hazırlanan eğitim seti, düşünen, sorgulayan ve çözümler üreten bireyler yetişmesi için vazgeçilmez bir eğitim setidir.

  • Barcode: 9786058127746
  • Marka: Pal Oyuncak
  • Yaş Aralığı: 10 - 15 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.