2´si 1 Arada Müzikli Projektör

119,90 TL

Axess, Bonus, Maximum ve World
Kredi Kartınıza
3 Taksit Fırsatı!

Oyuncak Para 11,99 TL OyuncakPara kazanın!
Ürün Kodu: 150062CXY35817

TÜKENDİ

  Çok fonksiyonlu ve eğlenceli, projektörlü, müzikli aktivite merkezi çocukların hem oyun hem de uyku arkadaşı.

  2 farklı modu sayesinde uyku zamanında tavana farklı görüntüler yansıtarak ninni melodileri çalar, projektör modu kapatıldığı zaman ise üzerindeki her bir butondan farklı, eğlenceli sesler ve müzikler çalar.

  Full hd 3 farklı görüntü yansıtır.

  4 adet kalem pil ile çalışır.

  Tek paket ölçüsü: 23 x 21 x 23 cm
  • Barcode: 8953150528097
  • Marka: Mega
  • Yaş Aralığı: 0 - 5 yaş
  • Cinsiyet: Erkek, Kız, Kız-Erkek
  • Hediye Paket Özelliği: Evet

  Web mağazamızdan verilen siparişler ortalama 1-3 iş günü içinde hazırlanarak kargoya teslim edilir. Kampanya dönemleri veya hava muhalefeti gibi bazı sebeplerden dolayı kargoya teslim edilme süresi ortalama 7 iş gününü bulabilr. İş günleri dışında verilen siparişler, siparişi takip eden ilk iş günü içinde işleme alınır. İş günleri hafta içi 08:00 - 17.30 saatleri arasındadır.

  Siparişlerinizin teslimatı anlaşmalı olduğumuz Aras Kurye şirketi tarafından yapılmaktadır. 80 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz kargo ile gönderilir, 80 TL altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 7.90 TL'dir. Siparişlerinizi, Hesabım> Siparişlerim sekmesinde takip edebilirsiniz.

  Çoklu ürün siparişlerinizde, ürünlerin stok durumlarına göre parçalı sevkiyat gerçekleştirilebilir ve ürünler merkez depomuzdan gönderilebildiği gibi lokasyonu ve stok durumu en uygun mağazamızdan da gönderilebilir.